Szydełko

Balerina

Cześć!

Wiosna w powietrzu sprzyja nowym pomysłom! Też tak masz? 🙂 Mi wciąż zdecydowanie brakuje czasu i dodatkowej pary rąk – jest tyle rzeczy, które chciałabym wyszydełkować w jednej chwili! Ostatnio zakochana jestem w królisiach, zwłaszcza po tym, jak jednej z nich zamiast szydełkowej spódniczki zrobiłam tiulową! Jak Ci się podoba taki królik na szydełku?Małe królisie zawsze szydełkuję bez konkretnego wzoru, dlatego każda z nich wychodzi inaczej. Teraz wiem, że muszę dokupić więcej kolorów tiulu, bo zdecydowanie na tej jednej się nie skończy! Myślę, że zabawki z tiulowym akcentem wyglądają po prostu uroczo!

A tu jeszcze królisia w towarzystwie małego przyjaciela – flaminga. Myślisz, że się polubili? 😀Wcześniej udało mi się wyszydełkować jeszcze takie baletnice:

Wszystkie króliczki wykonane zostały z mieszanki bawełny z akrylem. Najczęściej jest to Yarn Art Jeans, choć ostatnio eksperymentowałam również z Kartopu Amigurumi. Jej skład to 51% akryl, 49% bawełna – zbliżony do Yarn Art Jeans i równie przyjemny przy wykonywaniu zabawek.

I jak podoba Ci się taki Królik na szydełku w tiulowej spódniczce? Prawda, że uroczy?

Q.

(Visited 1 572 times, 1 visits today)

Mogą spodobać Ci się również