O BLOGU

Chcesz dowiedzieć się czegoś o Quanna.pl? Super! Bardzo chętnie opowiem Ci kilka słów o tym, dlaczego postanowiłam zacząć dla Ciebie pisać 🙂

Blog powstał jesienią 2015 roku, ponieważ chciałam zacząć dzielić się z innymi tym, co wyszydełkowałam czy uszyłam. Na początku głównie tak wyglądały wpisy. Jednak z biegiem czasu blogowanie sprawiało mi coraz więcej frajdy, dlatego wpisy zaczęły być coraz bardziej urozmaicone. Pisałam o ciekawostkach z zakresu rękodzieła, poradach, a nawet zaczęłam tworzyć własne tutoriale! Niedawno zaczęły pojawiać się również wpisy, z darmowymi rzeczami do pobrania i mam nadzieję, że takich wpisów będzie coraz więcej!

Dlaczego ciągle piszę? Ponieważ chciałabym inspirować innych, pokazywać, że rękodzieło to świetna sprawa – wcale nie tylko dla starszych, ale i dla młodszych i dzielić się z Wami swoją wiedzą.

Kto mi pomaga? Przede wszystkim mój chłopak, która odpowiada za wszelkie techniczne i graficzne rzeczy na blogu. To właśnie on tworzy dla Was etykiety, plannery czy inne grafiki, a Jego cierpliwość i wyrozumiałość jest nierzadko wystawiana na próby przez moje zachcianki 😉

Pomaga mi również tata, który na szczęście dla mnie i dla bloga jest fotografem i często wykonuje zdjęcia, które pojawiają się na blogu (choć ostatnio coraz częściej staram się robić je sama 😉 ) A jeżeli jesteście z okolic Poznania i potrzebujecie świetnego fotografa, to koniecznie zajrzyjcie na stronę www.begierski.pl.

Gdzie jeszcze mnie znajdziecie?

Facebook, Instagram, Bloglovin, Pinterest,

Wszelkie braki, błędy czy propozycje współpracy zgłaszaj śmiało poprzez zakładkę Kontakt.

(Visited 448 times, 1 visits today)