poradnik

Planer dla rękodzielnika!

Hej kochani!

Dzisiaj mam dla Was kolejną rzecz do pobrania i wydrukowania 🙂 Po metkach przyszedł czas na planer! Ostatnio bardzo modne są różnego rodzaju organizery – chyba najbardziej te, związane z organizacją czasu. Ale w końcu każdy rękodzielnik wie, że poza czasem trzeba zaplanować sobie także każdy projekt! Dlatego mam dla Was planer, który pomoże Wam w organizacji Waszych pomysłów. Sama bardzo lubię różne organizery, które można wydrukować – pewnie dlatego, że lubię robić różne notatki i mieć wszystko wydrukowane i poukładane 🙂 Mam nadzieję, że planer Wam się przyda i będziecie z niego korzystać!

Mam dla Was dwie wersje – kolorową i czarno-białą. Możecie je pobrać jako PDF, wydrukować i gotowe!


Planer - kolor (1185 pobrań)

planer_color-1

Planer - czarno-biały (1498 pobrań)

planer_color-2


Jak wygląda planer

Planer składa się z kilku części. Na samej górze znajdziecie miejsce na uzupełnienie nazwy, źródła projektu ( na wypadek gdybyście chcieli wrócić do oryginału 🙂 ) i czas realizacji. Możecie tam wpisać daty, przedział czasu albo to, co przyjdzie Wam do głowy!

Poniżej jest miejsce na materiały, listę zakupów oraz obszar przeznaczony na dodatkowe notatki. Sam dół możecie przeznaczyć natomiast na opis wykonania, wzór czy metody, które będziecie wykorzystywać.

planer

To wszystko na dziś. Pamiętajcie, działacie z planerem tak, żeby było Wam wygodnie! A jeśli macie jakieś uwagi lub brakuje Wam na coś miejsca – piszcie śmiało!

Buziaki!

Q.

 

(Visited 3 285 times, 1 visits today)

Mogą spodobać Ci się również