Maszyna Szydełko

Pomysł na prezent dla herbaciarza

Cześć!

Dzisiaj będzie trochę o czymś, co każdy fan herbaty powinien mieć! 🙂 Nie wiem czy Ty też, ale ja nie potrafię funkcjonować bez herbaty. Jeśli nie zacznę dnia od dużego kubka, to po prostu mój organizm się nie obudzi! Szafka w której trzymam herbaty wypełniona jest różnymi rodzajami i smakami, a ja ciągle kupuję nowe. Nie mam też swojej ulubionej – wypiję każdą, ale jeśli Ty masz swoją ulubioną herbatę, koniecznie daj znać o niej w komentarzu! Chętnie spróbuję czegoś nowego, bo przy ilościach jakie piję, każdy smak po jakimś czasie mi się nudzi 😉

No ale nie o herbacie dziś, a o malutkim gadżecie, który może przypaść do gustu każdemu miłośnikowi herbaty. Przeglądając kiedyś Pinterest, znalazłam etui na herbaciane torebki.

O co chodzi? O to, by podczas np. podróży czy wyjścia do pracy zabrać ze sobą swoją ulubioną saszetkę herbaty (lub kilka 😉 ) i nie zgubić jej w torebce czy innej przegródce. Sama zobacz jak to wygląda:

Saszetka do której zmieści się 6 torebek, a którą zawsze możesz mieć pod ręką! Fajny pomysł, prawda? Mi spodobał się na tyle, że powstały kolejne saszetki. Tym razem zamiast przegródek są one po prostu „kieszonkami” do których zmieści się kilka torebeczek herbaty.etui na herbatęetui na herbaty 2Jak widzisz, saszetkę można mieć zawsze w torebce, a dodatkowo takie etui wygląda po prostu ładnie 😉 Czasem podczas wyjazdów, gdy zabierałam ze sobą herbatę i kubek, wkładałam je po prostu w małe woreczki. Teraz mogę zabrać ze sobą etui i mam pewność, że nic mi się nie porwie ani nie wypadnie.

Jeśli sama szydełkujesz, z pewnością już widzisz, że wystarczy wyszydełkować prostokąt i zszyć go po bokach, a następnie dodać guziczek i gotowe. Jeśli szyjesz, też już pewnie zauważyłaś, że wszystko również zrobione zostało na bazie prostokątów. Możesz spokojnie sama stworzyć taki prezent i podarować go komuś, kto tak jak ja jest herbacianym fanem 🙂

Na dziś to tyle. Mam nadzieję, że pomysł Ci się podoba 🙂 Koniecznie daj znać, co o nim myślisz i jakie herbaty lubisz pić!

Q.

(Visited 987 times, 1 visits today)

Mogą spodobać Ci się również