poradnik

Niezbędnik wystawcy, czyli checklista do pobrania

Cześć!

Po grudniowych, przedświątecznych eventach musiałam chwilę odpocząć, ale na szczęście kolejne pomysły już doczekują się realizacji! Od 23 marca rusza Kompleksowy Kurs Szydełkowania, na dokończenie zdjęć czeka kolejny szyciowy tutorial, a dziś przygotowaliśmy coś specjalnego dla wszystkich osób, które sprzedają swoje produkty na targach, jarmarkach czy festynach! W grudniu miałam na głowie masę rzeczy, a przed Festiwalem Sztuki sama nie wiedziałam, za co się brać. Już za 10 dni znów będziecie mogli mnie spotkać, tym razem przy poznańskiej Arenie. Odbędzie się tam Festiwal Smaków Food Trucków, a przy nim  Galimatias – Bazar Rozmaitości. W związku z tym przygotowałam sobie checklistę, czyli spis wszystkich rzeczy, o których zabraniu powinnam pamiętać przed każdymi Targami Rękodzieła. Przy okazji Michał zrobił dla Was wersję do pobrania, tak by każdy mógł z niej skorzystać!

Niezbędnik Wystawcy (2245 pobrań)

niezbędnik wystawcy

Checklista, czyli niezbędnik wystawcy

Niezbędnik został podzielony na 5 części. Znajdziecie tam przedmioty firmowe, o których zabraniu lepiej nie zapominać! Co więcej, lepiej mieć ich za dużo niż za mało – pamiętam jak na targach ktoś chciał odkupić ode mnie moje papierowe torby! Przygotowując się, lepiej jest więc spróbować oszacować możliwą sprzedaż w nadmiarze, niż później stresować się brakiem opakowań czy toreb, w które możecie spakować zakupione wyroby!

Kolejna grupa to przedmioty osobiste – chusteczki, przekąski, czy tabletki przeciwbólowe również mogą okazać się niezbędne. W końcu nikt nie chce, by ból głowy popsuł mu jarmark, prawda? Warto zaopatrzyć się również w powerbank czy aparat, by uwiecznić wygląd stosika.

W checkliście znajdują się również przybory – notes, nożyczki czy pudełko do ich schowania lepiej mieć zawsze w pobliżu. Największa (pewnie gabarytowo również 😉 ) kategoria, to wyposażenie. Trzeba tu pamiętać o meblach, na których chcemy wyeksponować produkty, dekoracjach stoiska oraz kasie fiskalnej lub dowodach wpłaty. Przydatna może okazać się również folia stretchowa lub coś, co zabezpieczy nasze stoisko w nocy, gdy nie będziemy mogli go pilnować 🙂 (oczywiście pod warunkiem, że zostawiamy nasze stoisko na noc)

Ostatnia kategoria, czyli dodatkowe, to miejsce w którym możecie wpisać to, co jest niezbędne dla Was. W checkliście starałam się zawrzeć wszystkie najważniejsze rzeczy, ale dla każdego coś innego może okazać się niezbędne!

Z nowości, chciałam jeszcze zwrócić uwagę na to, że można zapisywać się na blogowy newsletter! Znajduje się on w kolumnie po prawej stronie 🙂 Dzięki temu nie ominiecie nowych wpisów, bo jak wiadomo Facebook strasznie tnie zasięgi i nie wyświetla wszystkich postów!

Jak Wam się podoba niezbędnik wystawcy?

Powodzenia na wszystkich targach, jarmarkach i festynach!

Q.

 

(Visited 2 302 times, 1 visits today)

Mogą spodobać Ci się również