O BLOGU

Chcesz dowiedzieć się czegoś o Quanna.pl? Super! Bardzo chętnie opowiem Ci kilka słów o tym, dlaczego postanowiłam zacząć dla Ciebie pisać 🙂

Blog powstał jesienią 2015 roku, ponieważ chciałam zacząć dzielić się z innymi tym, co wyszydełkowałam czy uszyłam. Na początku głównie tak wyglądały wpisy. Jednak z biegiem czasu blogowanie sprawiało mi coraz więcej frajdy, dlatego wpisy zaczęły być coraz bardziej urozmaicone. Pisałam o ciekawostkach z zakresu rękodzieła, poradach, a nawet zaczęłam tworzyć własne tutoriale! Niedawno zaczęły pojawiać się również wpisy, z darmowymi rzeczami do pobrania i mam nadzieję, że takich wpisów będzie coraz więcej!

Dlaczego ciągle piszę? Ponieważ chciałabym inspirować innych, pokazywać, że rękodzieło to świetna sprawa – wcale nie tylko dla starszych, ale i dla młodszych i dzielić się z Wami swoją wiedzą.

Kto mi pomaga? Przede wszystkim mój chłopak, która odpowiada za wszelkie techniczne i graficzne rzeczy na blogu. To właśnie on tworzy dla Was etykiety, plannery czy inne grafiki, a Jego cierpliwość i wyrozumiałość jest nierzadko wystawiana na próby przez moje zachcianki 😉

Pomaga mi również tata, który na szczęście dla mnie i dla bloga jest fotografem i często wykonuje zdjęcia, które pojawiają się na blogu (choć ostatnio coraz częściej staram się robić je sama 😉 ) A jeżeli jesteście z okolic Poznania i potrzebujecie świetnego fotografa, to koniecznie zajrzyjcie na stronę www.begierski.pl.

Gdzie jeszcze mnie znajdziecie?

Facebook, Instagram, Bloglovin, Google +, Pinterest, Sklep

Wszelkie braki, błędy czy propozycje współpracy zgłaszaj śmiało poprzez zakładkę Kontakt.