Inne

Migawki z sierpnia

Cześć!

Dopiero pisałam Migawki z lipca, a tu już początek września… dlaczego czas tak szybko biegnie?!

Dzisiaj ponownie chciałabym podsumować miniony miesiąc, a na końcu wpisu przedstawić najciekawsze targi i kiermasze rękodzielnicze, jakie będą miały miejsce w całej Polsce, we wrześniu!

Jaki był sierpień? Sierpień był zdecydowanie miesiącem kota! Widziałaś może na Facebooku lub Instagramie, że zagościło u nas kociątko. Jak to się stało? Wracając do domu pewnej niedzieli, usłyszeliśmy głośne miauczenie gdy wysiadaliśmy z samochodu. Podeszliśmy z Michałem bliżej i co zobaczyliśmy? Najchudszego kota na świecie! Mała kruszynka, niesamowicie wychudzona, ale bardzo głośno miaucząca. Zabraliśmy go więc do weta, potem do nas i mieliśmy szukać mu domku. Ale przecież dom już znalazł! Sam go sobie wymiauczał. Został z nami i po 3 tygodniach jest niesamowicie brykającym i przytulaśnym kociakiem! Uwielbiamy go! Poznaj więc Draco:

Co jeszcze wydarzyło się w sierpniu?

Fotoksiążka + kod rabatowy

Przy współpracy z Printu, zrobiłam kolejną fotoksiążkę, która będzie służyć za portfolio z moimi pracami. Więcej możesz przeczytać we wpisie: Fotoksiążka rękodzielnika. Dlaczego potrzebna mi kolejna fotoksiążka? Ponieważ uważam, że taka rzecz w papierowej formie, prezentuje się zupełnie inaczej! Dodatkowo jest świetnym albumem, który możesz prezentować na targach czy kiermaszach, gdzie nie masz ze sobą każdej zrobionej pracy.

We wpisie możesz znaleźć kod rabatowy, dzięki któremu zrobisz swoją fotoksiążkę  aż 40 % taniej!

Jak sprzedawać i kupować rękodzieło

Ostatnim wpisem na blogu jest post dotyczący kupowania i sprzedawania rękodzieła na Facebooku. Niestety, ani kupującym ani sprzedającym nie jest łatwo. Nieuczciwość często prowadzi do niepotrzebnych nerwów, stresów i niezadowolenia. We wpisie pokazuję więc najczęstsze błędy i sposoby na to, by sobie z nimi  radzić! Oczywiście, trzeba pamiętać, że na nic nie ma złotej rady, a żadne sugestie nie zastąpią uczciwości. Więcej o problemach dotyczących sprzedaży i kupowania rękodzieła na Facebooku znajdziesz tu: Jak sprzedawać i kupować rękodzieło bez stresu.

Szydełkowe cudasie

Oczywiście udało mi się w sierpniu trochę poszydełkować, choć przyznam że z kotem, to zupełnie inne doświadczenie. Nie byłam przyzwyczajona, że ktoś zaczaja się na włóczki, a teraz niewątpliwie nie mogę ich zostawiać w każdym wolnym miejscu! Kocio oczywiście będzie miało swoje legowisko ze sznurka, ale na razie wciąż czeka nieskończone… Najważniejsze jednak, że Draco już wie, że to będzie jego! 😀

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej możesz sprawdzić listę wydarzeń we wrześniu:

Jarmarki i kiermasze rękodzieła – wrzesień 2018

→ Jarmark Piaseczyński – Piaseczno – 08-09.09

→ II Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła – Dąbrowa Górnicza – 09.09

→ Jarmark Produktów Regionalnych i Rękodzieła – Gdańsk – 14-16.09

→ Mamy Targ – Łódź – 15.09

→ Happy Baby – Poznań -15-16.09

→ Jarmark Produktów Regionalnych i Rękodzieła – Częstochowa – 21-23.09

→ Piknik Rodzinny. Pożegnanie Lata – Warszawa – 22-23.09

→ Targi Dziecko Mama Tata – Szczecin – 22-23.09

→ Jarmark Produktów Regionalnych i Tradycyjnych – Kazimierz Dolny -23.09

→ Targi Polskiej Mody w Sadyba Best Mall – Warszawa -28-30.09

Jeśli wiesz o jakimś fajnym i ciekawym kiermaszu / jarmarku / targu rękodzieła – daj znać! Mam w planie powiększać listę, by było na niej coraz więcej ciekawych imprez i wydarzeń dla rękodzielników.

To wszystko na dziś!

Życzę Ci pięknego września!

Q.

 

(Visited 449 times, 1 visits today)

Mogą spodobać Ci się również