Inne

Co z tym blogiem?!

Cześć!

Patrzę na datę ostatniego wpisu i łapię się za głowę! 22 sierpnia? Niemożliwe!

A jednak możliwe, więc wszystkim, którzy tu zaglądają, należą się małe wyjaśnienia. Bo choć na blogu cisza to u mnie wręcz przeciwnie – ogrom pracy!

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który odbędzie się w dniach 1-3 grudnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Jak to u mnie bywa, zamiast spróbować od mniejszych kiermaszów czy jarmarków świątecznch, postanowiłam zacząć od całkiem sporego Festiwalu 😉 Od  tego momentu większość czasu pochłaniają mi przygotowania, których końca nie widać! Bo jak wiadomo, asortyment to jedno (choć przyznam szczerze, że nie mam zielonego pojęcia, ile przedmiotów powinnam przygotować), a cała reszta to drugie. Obecnie jestem na etapie panikowania 😉 ponieważ nie wiem jak dobrze rozplanować układ stoiska. Będzie to (aż/tylko?) 6m2 i codziennie mam w głowie inną wersję tego, jak powinno ono wyglądać. Nawet przeglądanie Pinteresta w niczym nie pomaga, bo wprowadza tylko dodatkowy chaos!  Stoisko, ulotki, opakowania… Wiesz, wydawało mi się, że od września do grudnia to całkiem sporo czasu 😉 Niestety, teraz już wiem, że to jak pstryknięcie palcem! Może gdybym poza przygotowaniami nie robiła niczego innego, to bym teraz tak nie panikowała. Ale przecież są inne obowiązki i zajęcia, które same się nie zrobią!

Z tego właśnie powodu jest tu tak cicho. Wszystkie projekty czy tutoriale utknęły w połowie i czekają na więcej wolnego czasu. Myślę, że kolejny wpis będzie dopiero dotyczył relacji z Festiwalu i mam nadzieję, że poczekasz jeszcze chwilę, bo potem blog z pewnością nabierze rozpędu! Zresztą na Facebooku też zrobiło się spokojniej. Najbardziej aktywnym miejscem jest póki co Instagram, na którego serdecznie Cię zapraszam! Tam obecnie, dzieje się najwięcej, zresztą sama zobacz jak mi idą przygotowania:

Mam nadzieję, że już rozumiesz dlaczego tu tak cicho, ale jeszcze tylko miesiąc i blog wróci do swojej systematyczności 🙂

W tym czasie zapraszam Cię na Instagram, Facebooka oraz na Festiwal Przedmiotów Artystycznych! Widzimy się w grudniu!

Buziaki!

Q.

(Visited 387 times, 1 visits today)

Mogą spodobać Ci się również