Szydełko

Czapka z otworem na kucyk

Dzień dobry!

Jak Ci mija czas? Mam nadzieję, że cudownie! Ja ostatnio mam tyle niedokończonych projektów, ale… nie mam kiedy do nich usiąść! Gdy mam wolną chwilę, to od razu biorę psa i idziemy na spacer. Podejrzewam, że ze śniegu cieszę się równie bardzo jak wtedy, kiedy byłam mała 🙂 Nie wiem gdzie mieszkasz i czy u Ciebie zima również pomalowała krajobraz na biało, ale u mnie jest pięknie! No ale dosyć o tym, przejdźmy do tematu dzisiejszego wpisu!

Dzisiaj chciałabym pokazać Ci coś, co na pewno okaże się przydatne. Zwłaszcza, jeśli masz długie włosy i często nosisz kitkę 😉 Nie wiem jak Ty, ale ja często miałam problem z „upchnięciem” kucyka pod czapkę tak, żeby wyglądało to ładnie. Ale ostatnio na Facebooku zobaczyłam rozwiązanie! Co to jest? Czapka z otworem na kucyk! Takie banalne, a takie przydatne! Na pierwszy rzut oka wygląda to dość zabawnie, ale jest bardzo praktyczne i proste do wykonania.

Oczywiście nie mogłam się oprzeć i szybciutko sama sprawiłam sobie taką czapkę, żeby przetestować, czy na pewno rozwiązanie jest trafione. Jeśli jesteś ze mną na Facebooku i Instagramie, to pewnie widziałaś ją już dawno temu, jednak dopiero teraz czapka doczekała się takiej sesji, na jaką zasłużyła 😀 Czapka powstała wg wzoru Repeat Crafter Me, jednak jak to ja, trochę go zmodyfikowałam. Tym razem użyłam ciemniejszych kolorów, bo ostatnio zauważyłam, że większość moich czapek jest biała!
Czapka z otworem na kuzykJak widzisz, otwór nie jest duży – w sam raz na wyciągnięcie kitki lub koka.

A tak prezentuje się na głowie:czapka z otworemszydełkowa czapka z otworemCzapka jest ciepła, a otwór wcale nie powoduje, że robi się zimniej. Jeśli jeszcze się wahasz, sprawdź inne darmowe wzory, a na pewno któryś Cię przekona 🙂

Darmowe wzory:

Messy Bun Hat

Easy Peasy Messy Bun Hat

On-Trend Messy Bun Hat

Simple Double Crochet Bun Hat

Free Crochet Messy Bun Hat

Tyle na dziś. Życzę Ci pięknego, białego dnia!

Q.

(Visited 2 167 times, 1 visits today)

Mogą spodobać Ci się również