Inne

Fotoksiążka rękodzielnika

Cześć!

Też masz wrażenie, że już po wakacjach? Nie wiem dlaczego, ale w połowie sierpnia już udziela mi się jesienny nastrój! W sklepach papierniczych już przygotowania do pierwszego dnia szkoły, w odzieżowych zaczynają dominować szarości i czerń, a za chwilę pewnie pojawią się upominki na dzień chłopaka. Przynajmniej pogoda nas wciąż rozpieszcza i temperatury próbują zatrzymać jeszcze lato.

Dzisiaj chciałabym rozwinąć trochę mój zeszłoroczny wpis: Jak mieć swoje projekty zawsze przy sobie. Pisałam wtedy o minibooku, jako o rodzaju swojego portfolio, czegoś co można zawsze mieć pod ręką i zaprezentować swoje najlepsze projekty. Wiem, że zdjęcia przeważnie trzymamy w telefonie, a nawet jak się rozładuje to bez problemu możemy przkeirować kogoś na Facebooka lub Instagram. Zauważyłam jednak, że odbiór prac jest o wiele lepszy, gdy pokazuje się zdjęcia w formie papierowej. A ponieważ miałam już minibooka, to po jego ciepłym odbiorze powstała tym roku w fotoksiążka. I wiesz co? Jest piękna!♥

fotoksiążka dla rękodzielnika

Fotoksiążka w rękodziele

Czy rękodzielnikowi rzeczywiście potrzebna jest fotoksiążka? Zdecydowanie tak! Przez ostatni rok brałam udział w wielu jarmarkach i kiermaszach. Nie wszystkie produkty były zawsze dostępne, a wyciąganie telefonu i szukanie konkretnego zdjęcia, zwłaszcza przy dużym ruchu, może być kłopotliwe. Taka fotoksiążka jest idealna dla wszystkich, którzy sprzedają swoje rękodzieło i mają bezpośredni kontakt z klientem. Można w niej umieścić swoje najlepsze projekty, dodać opis i potem bez problemu go odnaleźć. Ba! Klienci przeważnie oglądają też inne strony,więc jest szansa, że zaciekawią się czymś jeszcze!

fotoksiążka printu

Fotoksiążka czy minibook?

Jeśli miałabym wybrać, który format wybrać, to… sama nie wiem 🙂 Minibook jest fajny, bo jak sama nazwa wskazuje, jest mały. Fotoksiążka może natomiast mieć różne rozmiary, a i ilość stron można dobrać wedle potrzeb. Rękodzielnicze projekty, zwłaszcza takie w których uwagę przykuwają detale, bardzo dobrze prezentują się w dużym formacie, a im większe zdjęcie (oczywiście dobrej jakości) tym lepsze wrażenie. Patrząc z tej perspektywy, fotoksiążka wydaje się bardziej profesjonalna.

fotoksiążka printu 2

Jak zrobić fotoksiążkę?

Zrobienie fotoksiążki w PRINTU jest banalne i nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych programów na komputerze. Wszystko robimy online, a dodatkowo można załadować też zdjęcia bezpośrednio z Instagrama czy Facebooka. To bardzo wygodne!

fotoksiążka fotoksiążka 2 fotoksiążka 3 fotoksiążka książka printu

Na końcu zarówno w minibooku, jak i fotoksiążce, umieściłam adresy miejsc online, w których można mnie znaleźć. U mnie jest jak zawsze – minimalistycznie, ale nic nie stoi na przeszkodzie by pojawiło się tam coś innego! Tak wygląda moja fotoksiążka PRINTU.

Ale taka fotoksiążka nie musi zawierać tylko rękodzielniczych projektów. Może też być świetna jako prezent dla przyjaciółki, upominek dla rodziców czy po prostu jako album zdjęć z wakacji. Polecam Wam PRINTU, ponieważ jakość ich fotoksiążek zawsze jest świetna ( a mam już ich kilka, nie tylko tych rękodzielniczych 😀 )!


Jeśli chcesz sprawić sobie taką fotoksiążkę to mamy dla Ciebie z PRINTU coś specjalnego! Przygotowaliśmy

♥Kod rabatowy♥

ważny do 30.09.2018. Kod dotyczy wyłącznie fotoksiążek Printu. Obejmuje wszystkie formaty, w dowolnej oprawie, bez limitu stron, bez limitu sztuk. Kod jest jednorazowy i obniża cenę aż o 40%!

Co zrobić by uzyskać rabat?

Wejdź na https://printu.pl/fotoksiazka

a w chwili składania zamówienia w polu „kod promocyjny” wpisz hasło: quanna

Możesz dzięki temu zrobić sobie swoje rękodzielnicze portfolio lub fotoksiążkę o dowolnej tematyce!


Tyle na dziś!

Buziaki i pięknych projektów!

Q.

 

(Visited 485 times, 1 visits today)

Mogą spodobać Ci się również