Szydełko

Kocyk – zabawka dla maluszka

Cześć!

Dzisiaj chciałabym pokazać Ci coś, co szydełkowałam ostatnio na prezent dla pewnej małej damy 🙂 Muszę przyznać, że zabawki i rzeczy dla maluchów sprawiają mi zawsze najwięcej radości i frajdy, ale zdecydowanie częściej zdarza mi się szydełkować ozdoby do domu czy inne akcesoria. Dlatego, gdy miałam okazję stworzyć coś dla malucha, bardzo się ucieszyłam i tak oto powstał kocyk – zabawka:
Zanim zabrałam się do pracy oczywiście pochłonął mnie Pinterest. Nie wiem jak Ty, ale ja uwielbiam to miejsce i zawsze znajdę tam coś, co przykuje moją uwagę. Niestety równie często zdarza się, że pomysłów pojawia się za dużo i mam problem z wyborem tego jednego idealnego!

Tym razem jednak wybór padł na panią króliczkową w otoczeniu delikatnego, różowego kocyka. Takie kocykowo-zabawkowe połączenie szydełkowałam po raz pierwszy, ale mam nadzieję że nie ostatni! Według mnie wyszło idealnie! Kocyk ma wymiary ok 45 x 45 cm i poza bladoróżowym, towarzyszą mu kolory fioletowy i kremowy. Królisia dostała za to kokardę w kolorze mięty 🙂 Jak Ci się podoba? Zmieniłabyś coś? Ja nabrałam ochoty na szydełkowy kocyk, ale nie wiem kiedy znajdę na niego czas!

A korzystając z okazji, że tu ze mną jesteś, chciałam Cię również zaprosić na Facebooka i Instagram! Jeśli jeszcze Cię tam ze mną nie ma, a zechcesz zostać tam ze mną na dłużej, zawsze będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się na blogu!

Q.

(Visited 1 341 times, 1 visits today)

Mogą spodobać Ci się również