Zainspiruj się!

Zainspiruj się w lutym!

Hej!

Czy u Was czas też tak szybko leci? Dopiero co były Styczniowe Inspiracje, a już mamy luty. Czas więc na kolejną dawkę pomysłów! W dzisiejszym wpisie pokażę Wam, co możecie przygotować na Walentynki 🙂 Obchodzicie to Święto? Ja je lubię, bo zawsze to kolejna okazja żeby dostać kwiatka od Chłopaka 😀 , ale wolę spędzać je w domu. Jakoś tłumy ludzi wychodzących nagle do kawiarni, restauracji czy kina skutecznie mnie odstraszają.

Żeby jednak pozostać w klimacie serduszek, przedstawiam Wam to, co możecie uszyć lub zrobić na szydełku 🙂

zainspiruj sie w lutym


Zdjęcia w tym poście nie zostały zrobione przeze mnie, są one własnością stron podanych w źródle.
Proponowane wzory są w języku angielskim.


Na początek Walentynkowa podstawa czyli serduszka! Jak je zrobić? Dowiecie się tego na blogu My Rose Valley, gdzie sposób wykonania serduszek został pokazany w bardzo prosty i przejrzysty sposób!

serce źródło: www.myrosevalley.blogspot.ch

Jeśli już umiecie robić serduszka, możecie zrobić uroczego misia. Z pewnością będzie on idealnym walentynkowym upominkiem 🙂 A wzór znajdziecie na blogu All About Ami. Skusicie się? 😉

miś_allaboutamiźródło: www.allaboutami.com

Kolejnym pomysłem na upominek może być uroczy ocieplacz na kubek. Wiem, że ocieplacz, choć nie Walentynkowy, pokazywałam Wam w Styczniowych Inspiracjach, ale jestem ogromną fanką kubków, dlatego również teraz nie mogło się bez nich obyć 😉 A gdzie szukać Walentynkowego ocieplacza? Na blogu Little Monkeys Crochet!

vdaymugcozy-coverźródło: www.littlemonkeyscrochet.com

Innym pomysłem może być szydełkowy woreczek, do którego możecie włożyć np. słodki upominek. Słodkości zawsze się sprawdzają, prawda? 🙂 Zwłaszcza tak ładnie zapakowane!

DSC01402źródło:www.littledoolally.com

Na koniec szydełkowych pomysłów polecam Wam poduszkę w kształcie serca! Jest śliczna i może stanowić dekorację przez cały rok. Nie jest też trudna w wykonaniu, o czym przekonacie się na blogu Mon makes things!

CrochetHeart6_MonMakesThingsźródło: www.monmakesthings.com

A teraz coś dla szyjących! Na początek coś, co według mnie jest bardzo pomysłowe. Koperty z materiału! Według mnie pomysł jest bardzo oryginalny, więc jeśli chcecie dowiedzieć się jak wykonać taką kopertę – zajrzyjcie na bloga Peek-a-Boo Pages!

kopertyźródło: www.peekaboopages.com

Innym ciekawym pomysłem jest zakładka do książki w kształcie serca. Ale uwaga! Nie jest to typowa zakładka 😉 Prosta w wykonaniu, a równocześnie ciekawa i niebanalna. Chcecie taką zrobić? Zajrzyjcie na bloga Sew many ways!

heart bookmark 002źródło: www.sewmanyways.blogspot.com

Kolejna ciekawa propozycja to serduszko z kieszonką, do którego możecie włożyć np. list 😉 A jeśli nie chcecie kieszonki, możecie go przerobić na poduszkę!

pocket-heart-treat-bag-2źródło:www.positivelysplendid.com

I na sam koniec coś prostego, ale efektownego. Poduszka! w przypadku poduszki, jest to jedynie jeden z wielu pomysłów – sercowe formacje mogą powstawać w takich wariantach, jakie sobie tylko wymyślicie!

love-252520pillow_thumb-25255B2-25255Dźródło:www.u-createcrafts.com

Co myślicie o propozycjach? Czy może zupełnie nie podoba Wam się Święto Zakochanych? 😉 Dajcie znać!

Q.

(Visited 332 times, 1 visits today)

Mogą spodobać Ci się również